Şıklığınıza uzanan yolda hangi aşamalardan geçeriz

1

Müşterinin istediği özellikler alınır

Müşterimiz ile yapılacak ilk görüşmemizde müşterimizin hayalini, kendini görmek istediği kimliğini kendinden dinleyerek onları görmek istedikleri kimliklerine yaklaştırmak için notlarımızı alıp çalışmalarımıza başlamak için ilk adımı atıyoruz.


2

İstenilen özelliklere göre örnek alternatifler sunulur

Müşterimizle yapmış olduğumuz ilk görüşmede aldığımız notlarımıza istinaden, trend kumaş ve renk kartelalarından alternatifler sunulur. Ve son olarak yapılan istişare sonucu müşterimizin istediği modele, en uygun renk ve kumaş seçimini tamamlayıp çalışmamızda bir sonraki aşamaya geçiyoruz.


3

Provalarla kullanıma hazırlık ve teslim

Provaya hazır hale gelen ürünümüzü müşterimiz ile prova esnasında, revize isteklerini göz önünde bulundurarak bir sonraki prova için çalışmalarımızı yapmaya başlıyoruz. Müşterimizin içine sinene kadar yapılan provalar sonrasında ürünü hazır gale getiriyoruz.

Her kadının hissettiği kimliğini giyebilmeye hakkı vardır.

 

Sizinle tanışmamdan ürün teslimine kadar geçen sürede daime güler yüz ile tüm önerilerinizle birlikte benim de sunacağım önerilerle, size en şık tasarımları içinize oturuncaya kadar itina ile sizin için çalışıyoruz.